Darmowa dostawa od 600,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Praca

Szukamy pracowników  na stanowisko mechanik rowerowy oraz sprzedawca.

Miejsce pracy :

Szczecin ul. Iwaszkiewicza 20 Lub Szczecin ul 5. Lipca 38/2

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami,
  • znajomość budowy rowerów,
  • doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawach rowerów będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu serwisowania sprzętu rowerowego,
  • energia, uśmiech, gotowość do podejmowania wyzwań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • poczucie odpowiedzialności w zakresie wykonywanych obowiązków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW (KRÓTKI OPIS CODZIENNYCH ZADAŃ KANDYDATA):

  • Przygotowywanie rowerów do sprzedaży (składanie i regulacja)
  • Serwisy gwarancyjne
  • Podstawowe naprawy rowerów

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie wypłacane na czas
  • Zniżki pracownicze
  • Narzędzia pracy.
  • Praca w dobrej atmosferze w zgranym zespole

FORMA ZATRUDNIENIA (RODZAJ UMOWY): Umowa o pracę

WYMIAR ZATRUDNIENIA : Pełny etat

WIDEŁKI ZAROBKÓW (PRZY UOP WARIANT BRUTTO): wynagrodzenie brutto 4000-8000zł

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i obranego stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@synkros.pl lub zapraszamy do naszych sklepów

Zamknij
pixel